czwartek, 2 lutego 2017

Moje testowanie ze streetcom, czyli recenzja Wedlowskich Deserów

Jak już wspominałam w poprzednich postach dostałam się po raz kolejny do słodkiej kampanii Streetcom. Dla przypomnienia :


W paczce znajdowało się :
- 1 opakowanie Wedlowskich Deserów Classic 192g(18szt.)
- 1  opakowanie Wedlowskich Deserów Fusion 192g (18 szt.)
- 1 opakowanie Wedlowskich Deserów Dark 192g (18 szt.)
 
Dziś chciałabym podzielić się opinią na temat tych słodyczy. Firmę Wedel zapewne każdy zna i nie raz próbował przeróżnych słodyczy tej firmy. 
 
 Wedlowskie Desery Classic 192g
 
 
Trzy smaki:
 
- Panna Cotta
 
- Creme brulee
 
- Tiramisu
 
To połączenie 3 najpopularniejszych  smaków Panna deserów Cotta, Creme brulee, Tiramisu zamkniętych w delikatnej mlecznej czekoladzie.
 
Wedlowskie Desery Fusion 192g
 
 
Trzy smaki:
 
- Cocoa & Orange
 
- Caramel & Nuts
 
- Dulce De Leche
 
Wedlowskie Desery Fusion kryją w sobie praliny: wypełnione aksamitnym mlecznym kremem o smaku Dulce de Leche, łączące intensywne wedlowskie kakao z nutą słodkiej, soczystej pomarańczy, czyli Cocoa & Orange oraz zachwycające połączeniem karmelu i orzechów – Caramel & Nuts. Wszystkie zatopione w doskonałej mlecznej czekoladzie.
 
Wedlowskie Desery  Dark 192g
 
 
Trzy smaki:
 
- Lemon Tart
 
- Pavlova Dessert
 
- Chocolate Mousse & Orange
 

 Wedlowskie Desery Dark to nietypowe wariacje smakowe oblane ciemną, deserową czekoladą. W eleganckim pudełeczku znajdziesz: praliny o charakterystycznym smaku tarty cytrynowej – Lemon Tart, kompozycję wykwintnego musu czekoladowego z ekstraktem z pomarańczy – Chocolate Mousse & Orange, a także minidesery o smaku popularnej bezy z owocami leśnymi – Pavlova Dessert.
 
Moja opinia:
 
Desery Wedlowskie pakowane są w eleganckim opakowaniu, które z łatwością się otwiera. Pralinki idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby. Są dobre w smaku,  dość miękkie więc nawet osoby starsze, mające problemy z uzębieniem nie będą miały problemu z konsumpcją, więc spokojnie można obdarować nimi babcię czy dziadka. Jest wybór smakowy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.  W mojej opinii jak i znajomych czy rodziny pierwsze miejsce zajmuje mieszanka classic, drugie miejsce Dark, trzecie fusion. Dla mnie w każdej mieszance znalazł się ulubiony smak. Smaki, które mi najbardziej odpowiadają to tiramisu, Pavlowa Dessert, Caramel&Nuts. Każda pralinka oblana czekoladą, w której zatopione są ulubione smaki. 
 
A Wy już próbowaliście Deserów Wedlowskich? Jakie smaki to Wasze ulubione? Jeżeli nie zachęcam do wypróbowania.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz