poniedziałek, 27 lutego 2017

Współpraca z firmą Bispol

Jakiś czas temu nawiązałam nową współpracę z firmą Bispol. Po jakimś czasie przyszła pachnąca, paczka, która była bardzo dobrze i starannie zabezpieczona. Zanim podzielę się tym co było w środku, napiszę kilka słów o firmie http://bispol.pl/.


Bispol jest producentem zniczy, świec oraz podgrzewaczy- to firma rodzinna, której MISJĄ od 1993 roku jest:
• Sprzedawać na rynki światowe towary najwyższej jakości, dające pełną satysfakcję klientom, przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.
• Zarządzać w oparciu o zasady etyczne, zgodnie z polityką socjalną oraz dbać o środowisko naturalne.


W paczce którą dostałam od firmy Bispol znajdowało się:

 
- 1 świeczka w szkle Forest fruits
- 3 opakowania podgrzewaczy po 6 szt. w każdym o zapachu Adrenaline, Vanilla - Orange, Cinnamon
- 18 szt. podgrzewaczy zapach różanyUwielbiam z narzeczonym świeczki. Bardzo często, gdy siedzimy wieczorami w domu zapalamy je. Nie tylko wprowadzają romantyczną atmosferę, ale także pięknie pachną. Świeczki firmy Bispol długo się palą, a piękny zapach unosi się w całym pomieszczeniu. Wszystkie świeczki ładnie pachną, lecz mi najbardziej przypadł do gustu zapach Vanilla - Orange oraz Forest fruits, natomiast mojemu narzeczonemu Adrenaline, Forest fruits oraz zapach różany. Polecam świeczki tej firmy mają duży wybór zapachów, więc na pewno każdy znajdzie zapach dla siebie. Zbliża się Dzień Kobiet, więc warto dołączyć do swojej listy zakupów, takie świeczki i spędzić romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką. Zapraszam do odwiedzenia strony firmy Bispol i zapoznania się bliżej z ofertą firmy. http://www.bispol.pl/


Zdjęcia z testowania świeczek


Dziękuję serdecznie firmie BISPOL za możliwość przetestowania ich wyrobów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz